Nr katalogowy: 1102

Alonso PEREZ (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 1102

Scena rodzajowa w typie fete galante

olej, deska; 36 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Alonso Perez
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena oferowana 1 800 zł