Aleksei SMIRNOW (ur. 1937)
Nr katalogowy: 136
Chrystus chodzący po wodzie
olej, płótno; 79 x 60 cm;
na odwrocie opis cyrylicą
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
na odwrocie opis cyrylicą
estymacja: 9 000 - 12 000 zł