Nr katalogowy: 134

Eugeniusz ZAK (1884-1926)

Nr katalogowy: 134

Pejzaż z żeglarzami, ok. 1914

olej, płótno; 53 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: Eug. Zak
estymacja: 700 000 - 1 000 000 zł
Cena oferowana 500 000 zł