Nr katalogowy: 132

Bronisław JAMONTT (1886-1957)

Nr katalogowy: 132

Dom nad jeziorem, 1936

olej, sklejka; 37 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: BrJamontt / 36
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł