Nr katalogowy: 104

Henryk EPSTEIN (1890-1944)

Nr katalogowy: 104

Pejzaż, 1912

akwarela, gwasz, papier naklejony na płytę, 33,5 x 42 cm;
sygn. p. d.: H. Epstein 1912 (ołówkiem)
estymacja: 9 000 - 12 000 zł