Nr katalogowy: 829
Żardiniera secesyjna
cyna, wnętrze złocone; wys. 21 cm, dł. 37,2 cm;
Niemcy?, brak oznaczeń; w typie wyrobów WMF,
pocz. XX w.
pocz. XX w.