Nr katalogowy: 1403

Mirosław BIAŁY (ur. 1966)

Nr katalogowy: 1403

Demonstracja nr 2, 1989

olej, płótno; 98 x 78 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Mirosław Bialy / 1989 / Demonstration / nr 2