Nr katalogowy: 416

Tadeusz KALINOWSKI (1909-1997)

Nr katalogowy: 416

Bez tytułu, 1967

olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. KALINOWSKI 1967