Nr katalogowy: 409

Andrzej KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1936)

Nr katalogowy: 409

Abstrakcja czerwona

olej, płótno; 114 x 86,5 cm;
sygn. p. d.: Andrzej Kreutz Majewski