Nr katalogowy: 311

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 311

Scena w salonie, 1973

litografia, papier; 50 x 70 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu ołówkiem: Lebenstein 73 "Scene de Salon" 96/100