Nr katalogowy: 309

Ewa KURYLUK (ur. 1946)

Nr katalogowy: 309

Na balkonie, 1967

litografia, papier; 61 x 46 cm;
sygn. p. d.: EWA (ołówkiem), data l. d.: 1967 (ołówkiem);