Nr katalogowy: 213

Nr katalogowy: 213

Ekstaza św. Franciszka

drewno, kość (twarz i dłoń); 31 x 23 x 20 cm;
sygn. z boku na wielobocznej podstawie: TA
Europa Zachodnia?, XIX w.