Zofia ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA (1886-1971)
Nr katalogowy: 1113
Goździki w dzbanku
olej, sklejka, 29 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
sygn. p. d.: Zofia Albinowska