Kazimierz Jan DZIELIŃSKI (1894-1955)
Nr katalogowy: 1108
Potok górski
olej, tektura, 31,5 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Dzieliński3
sygn. p. d.: K. Dzieliński3