Wiktor Juliewicz APFELBAUM (XIX/XX w.)
Nr katalogowy: 158
Martwa natura z dzbanem bzów, ok. 1930
olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d. cyrylicą
sygn. p. d. cyrylicą