Franciszek WASTKOWSKI (1843-1900)
Nr katalogowy: 148
Pasterka z owcami - Przed burzą, 1877
olej, płótno; 38,5 x 49 cm;
sygn. l. d.: F. Wastkowski / 1877 r.;