Nr katalogowy: 145

Iwan Pietrowicz TRUTNIEW (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 145

Ponownie otwarta droga kolejowa

olej, tektura; 20 x 30 cm;
na odwrocie cyrylicą autorskie napisy niebieską kredką oraz tytuł obrazu
Cena oferowana 2 400 zł