Nr katalogowy: 131

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 131

Wenecja

olej, płótno; 54 x 73 cm;
sygn. l. d.: Terlikowski
Cena oferowana 18 000 zł