Nr katalogowy: 129

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 129

Skały Faraglioni u brzegu Capri

olej, płótno; 39 x 52 cm;
sygn. i opisany l. d.: F. M. Wygrzywalski / „Capri (Faraglioni)”