Nr katalogowy: 124

Władysław STACHOWSKI (1852-1932)

Nr katalogowy: 124

Limba nad Morskim Okiem

olej, tektura; 58 x 75,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Stachowski.
Cena sprzedaży 3 000 zł