Nr katalogowy: 122

Jacques ZUCKER / Jakub CUKIER (1900-1981)

Nr katalogowy: 122

W porcie

olej, płótno naklejone na tekturę, 66 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: J. ZUCKER
Cena sprzedaży 6 000 zł