Nr katalogowy: 115

Jacques ZUCKER / Jakub CUKIER (1900-1981)

Nr katalogowy: 115

Żona artysty

tusz, akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
33,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. ZUCKER.