Nr katalogowy: 108

Roman WILKOSZ (1895-1967)

Nr katalogowy: 108

Czerpanie wody, 1929

akwarela, papier; 50 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. Wilkosz/ 1929