Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)
Nr katalogowy: 101
Wawel, 1918
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
34,5 x 49,5 cm;
34,5 x 49,5 cm;
sygn., dat. i opisana l. d.: HENRYK UZIEMBŁO / KRAKÓW 1918;
na odwrocie nalepka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z wystawy „Sztuka” z 1918 roku z numerem 1096 i opisem pracy