Nr katalogowy: 1021

Michał Elwiro ANDRIOLLI (1836-1893)

Nr katalogowy: 1021

Bohaterki poezyi polskiej

Warszawa, 1880 r. Nakład i druk Salomona Lewentala,
37 x 28 cm, oprawa płótno z epoki