Nr katalogowy: 14

Oskar LASKE (1874-1951)

Nr katalogowy: 14

Ucieczka z Egiptu [Auf der Flucht nach Agypten] - zestaw 8 plansz

akwaforta, akwatinta, format rycin zróżnicowany,
format arkusza 34,5 x 45 cm;
sygn. na płycie p. d.: O Laske;