Nr katalogowy: 839

Nr katalogowy: 839

Zegar wiszący w stylu eklektycznym

Europa Środkowa - Austria (?), mechanizm Jacob
Weber w Wiedniu (sygn. na tarczy J. Weber in Wien),
4 ćw. XIX w.