Nr katalogowy: 836

Nr katalogowy: 836

Zegar kominkowy z plakietami porcelanowymi

brąz złocony, porcelana malowana naszkliwnie;
wys. 57 cm, szer. 37,5 cm, głęb. 16,5 cm.
Francja, firma Japy Freres, 2 poł. XIX w.