Nr katalogowy: 1613

Nr katalogowy: 1613

Kufel ze sceną biesiadną, z oprawą cynową

kamionka barwna nakładki, oprawa cynowa;
wys. 23 cm; Niemcy, Mettlach,
Villeroy und Boch, 1 ćw. XX w.