Nr katalogowy: 428

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 428

Czerwone, 2015

olej, akryl, płótno; 70 x 50 cm; sygn. i dat. p. d.: E DWURNIK / 2015
na odwrocie opis autorski: 2015 / E. DWURNIK / "CZERWONE" / NR: XXIII - 743 / 5314