Nr katalogowy: 424

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Nr katalogowy: 424

Abstrakcja, 1964

olej, płyta, 129,5 x 37,5 cm;
sygn. i dat. u dołu: 64 / W. Popielarczyk