Nr katalogowy: 412

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

Nr katalogowy: 412

Manekin 3, 1988

olej, płótno; 81 x 61 cm; sygn. p. g.: E. Markowski
na odwrocie opis autorski: "MANEKIN - 3" oraz E Markowski / 1988 / 61x 81 - na blejtramie
Cena oferowana 22 000 zł