Nr katalogowy: 409

Zbysław MACIEJEWSKI (1946-1999)

Nr katalogowy: 409

Sen, 1996

akryl, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: ZbMaciejewski 25 II 1996 ;