Nr katalogowy: 210

Artysta nieokreślony (XX w.)

Nr katalogowy: 210

Mężczyzna z łopatą

brąz patynowany na czarno, wys. 26 cm;
sygn. na prostopadłościennej podstawie:
monogram wiązany FS