Nr katalogowy: 205

B. M. - artysta nieokreślony (XX w.)

Nr katalogowy: 205

Portret chłopca, 1927

brąz patynowany na drewnianej podstawie
- płaskorzeźba, 33 x 32 cm;
sygn. BR. ŁOPIEŃSCY/ WARSZAWA oraz B.M. 1927