Nr katalogowy: 1110

Franciszek SUKNAROWSKI (1912-1998)

Nr katalogowy: 1110

Kwiaty w wazonach

akwarela, papier; 45 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Fr. Suknarowski