Nr katalogowy: 1101

Daniel WĄSOWICZ (XX w.)

Nr katalogowy: 1101

Panorama Warszawy - tryptyk

akwarela, papier; 16 x 12 cm (2 szt.),
20 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. na każdej pracy: D. Wąsowicz