Nr katalogowy: 170

Andrzej Jerzy MNISZECH (1823-1905)

Nr katalogowy: 170

Portret z książką, 1857

olej, deska, 118 x 78 cm;
sygn. l. g.: AEtis suae XXXII / ANO MDCCCLVII / AM;