Nr katalogowy: 168

Malarz nieokreślony polski (XVIII w.)

Nr katalogowy: 168

Portret Jaśnie Oświeconego Xawerego Wegenki, 1798

olej, płótno; 60 x 50 cm;
na odwrocie opis: JO [Jaśnie Oświecony]
Xawery Wegenko / Starosta Szczuciński 1798 A.D.