Nr katalogowy: 165

Malarz nieokreślony (XVIII w.)

Nr katalogowy: 165

Portret damy w niebieskiej sukni

olej, płótno; 72 x 58,5 cm (owal);
na odwrocie na blejtramie papierowa nalepka