Nr katalogowy: 153

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 153

Wieczór nad Wisłą - Norbertanki w Krakowie, 1945

olej, tektura, 34 x 64,5 cm;
sygn. l. d.: St. Paciorek / Kraków. 945;