Nr katalogowy: 149

Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)

Nr katalogowy: 149

Pejzaż z polami

olej, płótno naklejone na tekturę; 24,5 x 32 cm;
sygn. l. d.: H. Szczygliński