Nr katalogowy: 141

Jan KARMAŃSKI (1887-1958)

Nr katalogowy: 141

Widok na Farę w Kazimierzu Dolnym, 1951

olej, tektura, 39,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. KARMAŃSKI 1951