Nr katalogowy: 134

Jan KARMAŃSKI (1887-1958)

Nr katalogowy: 134

W Kazimierzu Dolnym, 1949

olej, płótno, 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: J KARMAŃSKI 1949