Nr katalogowy: 128

Zygmunt LANDAU (1898-1962)

Nr katalogowy: 128

Portret Stefana Tymowskiego

olej, płótno; 80 x 66 cm;
dedykacja autorska z sygnaturą l. g.:
a St. Tymowski/ amicalement/ Landau