Nr katalogowy: 120

Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 120

Vincenzo Bellini - miniatura

gwasz, papier, 9,5 x 7 cm (owal);
sygn. z prawej strony słabo czytelnie