Nr katalogowy: 1

Nr katalogowy: 1

Meisterwerke der Holzschneidekunst (Arcydzieła sztuki drzeworytniczej)

Leipzig (Lipsk) 1882, vierter band (czwarty tom),
43 x 30 cm, oprawa wydawnicza
sygn. "Buchbinderei, Hubel & Denck, Leipzig”