Nr katalogowy: 1812

Nr katalogowy: 1812

Krucyfiks

mosiądz srebrzony galwanicznie, brąz złocony;
wys. 60,5 cm, szer. 27 cm, głęb. 16,5 cm.
Niemcy?; lata 90. XIX w.