Nr katalogowy: 827

Nr katalogowy: 827

Ikona - Matka Boska Kazańska, w kiocie

tempera na desce z kowczegiem; złocenia;
drewno lipowe, rzeźbione, złocone, szkło;
Rosja, XVIII/XIX w.?