Kazimierz MIRECKI (1830-1911)
Nr katalogowy: 152
Dziewczyna nad książką, 1866
olej, płótno; 86 x 69 cm;
sygn. p. d.: J. Mirecki / 866
sygn. p. d.: J. Mirecki / 866